Kadın | Konular | Kitaplık | İletişim

HUZURLU BİR EVLİLİK İÇİN DİKKAT EDİLECEK HUSUSLAR

kim nederse desin bu site gercekten hem sade hemde cok mütevazi bir şekilde hazırlanmış. Müslüman kardeşlerimin cok faydalanacagı bir site bu siteyi yapan ve calıştıran emeği gecen herkese teşekkürlerimi bir borç bilirim ve hepsinden ALLAH RAZI OLSUN.

Ben doğru dürüst az konuşan neşeli bir kişiliğe sahibim kendim gibi kişiliği düçgün yerine göre konuşan saygılı bir beyefendi ile tanışmak istiyorum niyetim gerçekten evlilik..Belki bu sefer diyorum...aradim duru insani burda bulurum.ISALLAH. Merhaba..Kesinlikle ciddi düşünen karekteri sağlam ve sorumluluk sahibi bir insanla tanışmak istiyorum...Yaşımın küçük olduğunu düşünen olabilir ama hayatta çok şeylerle karşılaştım ezgin bir insanım tanışacağım kişinin de olgun biri olmasını istiyorum zordur belki ama imkansız değildir yalan söylemesin dürüst olsun..Mutluluğu bana yaşatsın bende ona yaşatayım..Allaha emant olun..


Kategoriler

- evlilik - Saglik - çocuk - Cocuk Psikolojisi - Duygu ve Düsünce Yazilari - kadın - sağlık - Bebek ve Cocuk Sagligi - SEVGİ - Rasûlüllah - aile - mutluluk - Cocuk Gelisimi - anne - Sevgi - Diyet - çocuk gelişimi - Dekorasyon - Gebelik - hastalik - bebek - diyet - Hastaliklar - evlilik - kanser - Şifalı Bitkiler - erkek - cocuk egitimi - çocuk hastalıkları - Cilt Bakimi - Aşk - Gülay Atasoy - güzellik - Güzellik - Peygamber - kalp - baba - beslenme - hayat - aşk - Kadin Hastaliklari - Mutfak - müslüman - Islam ve Kadin - Senai Demirci - Şiir - tedavi - Alternatif Tib - Mehtap Kayaoğlu - dua

MollaCami.Com