Kadın | Konular | Kitaplık | İletişim

Karın Çatlatları İçin Doğal Maske

Hemen hemen her kadının en büyük cilt sorunlarından sayılır çatlaklar..özellikle doğum yapmış, hızlı kilo alıp vermiş kişilerde karın ,göbek,bacak,basen hatta kollarda çatlaklar oluşur..içteki derinin yırtılması sonucu oluşan çatlaklar görüntü olarak çokta hoş degildir..Çatlaklarımdan nasıl kurtulabilirm diyorsanız işte size Ebru Şallı’dan karın bölgesinde oluşan çatlaklar için çok yararlı doğal kür önerisi.


Bitkisel yağlarla hazırlayacağınız bu maske ile karın çatlakları azalıyor ve zamanla yok oluyor.Doğum sonrasında oluşan hamilelik çatlakları veya kilo alıp verme sonucunda oluşan karın çatlakları için mükemmel bir doğal maskedir.


Malzemeler:

* 1 tatlı kaşığı menekşe yağı,
* 1 yemek kaşığı badem yağı,
* 1 yemek kaşığı susam yağı.
* 1 yemek kaşığı ceviz yağı,

Hazırlama ve Uygulama:

Yağların tamamını bir kasede iyice karıştırın. Karın çatlakları oluşan bölgenize dairesel haraketlerle masaj yaparak sürün. Doğal çatlak maskesinin daha etkili olması için cildinizi derinlemesine temizleyerek peeling yapmanız.

Bunun için mutlaka haftada 1 kere kese yapmanızı tavsiye ediyoruz. Tamamen doğal bitkisel yağlarla hazırlayacağınız çatlak maskesi karın çatlakları için çok yararlıdır.


Kategoriler

- evlilik - Saglik - çocuk - Cocuk Psikolojisi - Duygu ve Düsünce Yazilari - kadın - sağlık - Bebek ve Cocuk Sagligi - SEVGİ - Rasûlüllah - aile - mutluluk - Cocuk Gelisimi - anne - Sevgi - Diyet - çocuk gelişimi - Dekorasyon - Gebelik - hastalik - bebek - diyet - Hastaliklar - evlilik - kanser - Şifalı Bitkiler - erkek - cocuk egitimi - çocuk hastalıkları - Cilt Bakimi - Aşk - Gülay Atasoy - güzellik - Güzellik - Peygamber - kalp - baba - beslenme - hayat - aşk - Kadin Hastaliklari - Mutfak - müslüman - Islam ve Kadin - Senai Demirci - Şiir - tedavi - Alternatif Tib - Mehtap Kayaoğlu - dua

MollaCami.Com